Muzyczny live act do filmu Frankenstein (1910)

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na live act do filmu z 1910 roku, który odbędzie się w ramach 11 edycji festiwalu Different Point of View: Muzyczny live act do filmu Frankenstein (1910)

Muzyczny live act do filmu Frankenstein (1910) – Zapraszamy wszystkich miłośników starego kina, na muzyczny live act w wykonaniu Dariusza Miziarskiego (który tworzył muzyczne podkłady do filmów: „Podróż na księżyc”, „Nosferatu” oraz „Metropolis”. Muzyka na żywo do fragmentów filmu pt. Frankenstein z 1910 roku w reżyserii Searle Dawley‘a.

Dariusz Mizidar Miziarski – Od kilku lat tworzę muzykę elektroniczną do: aplikacji mobilnych, gier, spektakli teatralnych, widowisk, słuchowisk radiowych, krótkich form audio – wizualnych czy Live Actów. Muzyka dla mnie jest największą pasją, która zapładnia moją podświadomość każdego dnia. Na początku było pianino, które było dla mnie starterem do muzyki instrumentalnej. Z biegiem czasu jednak zwyciężyła elektronika. Dzisiaj narzędziami, które pomagają mi wyzwolić potencjał muzyczny drzemiący w mojej podświadomości są głównie instrumenty elektroniczne, syntezatory czy samplery. W bardzo skuteczny sposób można dzięki nim, przedstawić i nadać określony klimat muzyce. Poprzez stylistykę, instrumentarium czy tempo. To wszystko zależy oczywiście od wytycznych do danego projektu muzycznego czy będzie to background do gry komputerowej czy Live Act na żywo a może muzyka stworzona pod spektakl teatralny. Moimi głównymi nurtami muzycznymi są: Ambient, Chillout i Chillwave, muzyka filmowa, muzyka do gier video lecz bardzo często przełamuję te nurty dodając czy miksując inne style muzyczne lub po prostu łącząc ze sobą różne warstwy muzyczne w całość. Wówczas możemy usłyszeć często zaskakujące rezultaty jakie wychodzą z takich hybryd dźwiękowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie festiwalu: https://inicjatywab.pl/dpovedycja11/. Organizatorem festiwalu są: Fundacja Inicjatywa B. Druk materiałów reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE

Gdzie: Wierzbna (Skałka)
Ulica: Leśna
Data: 12 lipca 2019
Otwarcie: 21:00-22:00
Wstęp: Bezpłatny

Share on
Dodaj komentarz