Kino sferyczne w Żarowie – Oglądaj w 360°

Kino sferyczne w Żarowie – Oglądaj w 360°

Fundacja Inicjatywa B zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe pokazy filmów sferyczny, które będą wyświetlane w 360°. Repertuar dedykowany dla dzieci i młodzieży dostarczy wielu emocji oraz przybliży nieznany dotąd świat w specjalnej kopule, którą zainstalujemy w żarowskim Parku miejskim!

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami projekcji filmów oraz ze szczegółowym repertuarem:

➡ Kosmiczna przygoda Cocomong’a – czas: 30”
➡ Przyjaciele w organizmie człowieka – czas: 30”
➡ Tajemnice drzew – czas: 30”
➡ Powrót na księżyc – czas: 30”

Aby wziąć udział w pokazie filmów sferycznych, należy wysłać zgłoszenie, na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, wiek, dane kontaktowe oraz godzinę i tytuł wybranego pokazu. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda od opiekunów prawnych.

Pokazy filmów sferycznych przeznaczone są dla pięciu grup, liczących maksymalnie po 25 osób. O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc, organizator przewiduje wejście osób niezapisanych wcześniej drogą e-mail, na projekcje kina sferycznego.

Wstęp na wszystkie pokazy jest biletowany. Koszt biletu za 1 osobę to 6 PLN (płatne przed wejściem na projekcje). W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt!

Kino sferyczne w Żarowie – Oglądaj w 360°. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru:

17:00-17:30 – Kosmiczna przygoda Cocomong’a – Widzowie 3-4 lat
Cocomong to ciekawska, figlarna małpka, która marzy o przeżyciu niezwykłej przygody. Cocomong interesuje się astronomią i podróżami w przestrzeni kosmicznej, jednak do tej pory zna to zagadnienie tylko z książek i marzy o tym, żeby naprawdę podróżować w kosmosie.

17:45-18:15 – Przyjaciele w organizmie człowieka – Widzowie 4-6 lat
Tajemnicze spotkanie połączy wszystkich bohaterów filmu na zawsze, zaś cudowny wynalazek – wirtualny pokój rzeczywistości zakuje widzów swoją nieprawdopodobną historią o tym, co tak naprawdę dzieje się w ciele człowieka.

18:30-19:00 – Tajemnice Drzew – Widzowie 5-9 lat
Każdy z nas wie, że drzewa są niezbędne by chronić różnorodność biologiczną oraz podtrzymywać życie na planecie, jednak DLACZEGO tak jest? Co wiemy o fotosyntezie, zmianach tlenu i strukturze drzew od korzeni do liści? Jak drzewa otrzymują energię słoneczną? Dlaczego rosną?

19:15-19:45 – Powrót na księżyc – Widzowie 10 lat +
Film opowiada o ekipach międzynarodowych, które rywalizują ze sobą o najwyższą nagrodę za umieszczenie na Księżycu, po raz pierwszy od 40 lat, zdalnie sterowanego pojazdu. Aby otrzymać wymarzone trofeum ufundowane przez korporację Google, wraz z Funduszem XPRIZE, ekipa powinna wysłać na Księżyc urządzenie, które na jego powierzchni pokona odległość 500 metrów i wyśle na Ziemię informacje, zdjęcia oraz nagrania wideo

Miejsce: Park Miejski w Żarowie
Adres: ul. Zamkowa
Data: 14 czerwca 2019
Godzina: 17:00-19:45
Wstęp: 6,00 zł

Share on
One Reply to “Kino sferyczne w Żarowie – Oglądaj w 360°”
Dodaj komentarz