Biblioteka dziedzictwa z Żarowa na 1 miejscu w TOP5 Radia Wrocław!

TOP5 dolnośląskich organizacji działających lokalnie, to plebiscyt Polskiego Radia Wrocław, w którym Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zostali nominowani za projekty lokalne, w tym za: Bibliotekę dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów!

Tuż obok naszych NGO, znalazły się takie organizacje jak: Fundacja Paliwo Artystyczne, Zagroda Sudecka w Dobkowie, Stowarzyszenie Świdna ze Świdnika oraz Stowarzyszenia Nasze Rio w Złotoryi. Po wielkiej bitwie na głosy, dzięki wyjątkowej mobilizacji mieszkańców Gminy Żarów (i nie tylko) udało się zwyciężyć i zdobyć pierwsze miejsce z ilością głosów: 2789 (dane na 9:30, 19 kwietnia). Drugie miejsce zajęło Stowarzyszenie Nasze Rio w Złotoryi z ilością głosów: 2586.

Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów, prowadzona przez nasze organizacje, wygrała w plebiscycie Radia Wrocław! Ostatnią, trzecią część wywiadu – z Tomaszem Nyczem, Maciejem Wabikiem oraz Krzysztofem Bawolskim, będzie można posłuchać w Radiu Wrocław 20 kwietnia (sobota) w godzinach: 12:00-13:00. Nastawcie odbiorniki, a my wracamy do pracy na rzecz Żarowa!

Share on
Dodaj komentarz