Nocne animacje 3 – Maraton filmów animowanych dla dzieci

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na specjalny seans kina animowanego dla najmłodszych widzów:

Nocne animacje 3 – Maraton filmów animowanych dla dzieci

Miejsce: Wierzbna (świetlica wiejska)
Adres: ul. Świdnicka 21
Data: 15 lutego 2019
Czas: 19:00-21:00

Fundacja Inicjatywa B zaprasza najmłodszych widzów z Gminy Żarów, na specjalny seans animacji. Bezpłatny maraton filmowy trwający ponad 3 godziny, przeznaczony jest dla dzieci w wieku: 1-15 lat oraz rodziców czujących się bardzo młodo! Dla dzieci, które przebiorą się za postaci z kreskówek, czekają okolicznościowe-filmowe nalepki! Aby wygodnie oglądać filmy, które wyświetlimy na dużym ekranie kinowym, warto zabrać ze sobą poduszki lub koce…

Repertuar filmowy składający się z kilkudziesięciu wyjątkowych animacji, wyświetlimy w świetlicy wiejskiej, znajdującej w Wierzbnej. Starannie dobrane materiały filmowe, posiadają walory edukacyjne: (mówią o przyjaźni, przygodzie, podstawowych wartościach etc), przez co uczestnictwo w „Nocnych animacjach”, będzie doskonałą formą na spędzenie piątkowego wieczoru. Prezentowany repertuar pochodzi z programu „The Best of O!PLA”, który udostępniła Polska Animacja.

Więcej informacji już wkrótce !
Weź udział na Facebooku!
Wstęp bezpłatny

Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Sołectwo wsi Wierzbnej. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE oraz Polska Animacja.

Share on
2 Replies to “Nocne animacje 3 – Maraton filmów animowanych dla dzieci”
  1. Byłam rok temu, wyszłam zachwycona! Teraz też się zjawię

Dodaj komentarz