Nocne animacje 2 – Maraton filmowy dla dzieci

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Kalinów” w Kalnie zapraszają na specjalny seans kina animowanego dla najmłodszych widzów:

Nocne animacje 2 – Maraton filmowy dla dzieci

Miejsce: Kalno (świetlica wiejska)
Adres: Kalno 15
Data: 26 stycznia 2018
Czas: 19:00-22:00

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Na koniec ferii zimowych Fundacja Inicjatywa B zaprasza najmłodszych widzów z Gminy Żarów, na specjalny seans animacji. Bezpłatny maraton filmowy trwający ponad 200 minut, przeznaczony jest dla dzieci w wieku: 1-12 lat oraz rodziców czujących się bardzo młodo! Dla pierwszych 10 widzów czekają wygodne leżaki festiwalowe, które sprawią że oglądanie filmów będzie bardzo przyjemne!

Repertuar filmowy składający się z kilkudziesięciu wyjątkowych animacji, wyświetlimy w świetlicy wiejskiej, znajdującej w Kalnie. Starannie dobrane materiały filmowe, posiadają walory edukacyjne: (mówią o przyjaźni, przygodzie, podstawowych wartościach etc), przez co uczestnictwo w „Nocnych animacjach”, będzie doskonałą formą na spędzenie piątkowego wieczoru.

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Więcej informacji już wkrótce !
Weź udział na Facebooku!
Wstęp bezpłatny

Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Kalinów” w Kalnie. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE

Share on