Pierwszy Video Trening – Come and play!

Fundacja Inicjatywa B oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zapraszają wszystkich graczy na pierwszy:

VIDEO TRENING z hasłem głównym: „Come and play”.

Pod koniec 2016 roku, Fundacja Inicjatywa B przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz ogólnopolskim portalem HONMARU, zorganizowała I Żarowskie Rozgrywki Gier Wideo. Podczas inauguracyjnego, bezpłatnego turnieju; 16 zapisanych wcześniej uczestników, zagrało w popularnego „Tekkena 6”. 11 marca spotkaliśmy się ponownie w ramach lokalnych rozgrywek, aby wyłonić laureata w „Mortal Kombat X”…

Przed III oficjalnym turniejem (datę i repertuar podamy wkrótce), postanowiliśmy stworzyć możliwość cyklicznych spotkań („Come and play”) zaktywizowanych już gamerów z Gminy Żarów. Treningi wideo, przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą podnieść swoje umiejętności oraz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Cykliczne treningi, które będą odbywać się nieregularnie, w odstępach 2-4 tygodniowych w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie (ul. Piastowska 10A), przebiegną pod okiem wolontariuszy, którzy współpracują z Naszymi organizacjami. Pierwszy Video Trening, poświęcony będzie popularnej bijatyce pt. „Tekken”.

Na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w sali wystawowej GCKiS (I piętro), zapraszamy już 8 kwietnia (sobota) br. o godz. 18:00. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą e-mail (kontakt@inicjatywab.pl) lub telefonicznego: 781 041 989. Zachęcamy także do obserwowania Naszego profilu na Facebooku!

 

 

Share on
Dodaj komentarz