Spotkanie pierwsze. Regał pamięci.
Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają na inaugurację spotkań tematycznych, które realizowane są w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów:
 
SPOTKANIE PIERWSZE – REGAŁ PAMIĘCI
 
Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów
Data: 30 marzec 2017
Czas: 17:00-18:00
Wstęp bezpłatny
 
Spotkania przy Regale pamięci, który powstał na potrzebę projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów mają na celu promocję archiwizowanych materiałów oraz pozyskanie nowej wiedzy historycznej o terenie Gminy Żarów.
 
Podczas inauguracyjnego spotkania; Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Fundacja Inicjatywa B dokonają prezentacji i podsumowania dotychczasowych osiągnięć całej „Biblioteki Dziedzictwa”, poinformują o specyfice raczkującego u nas programu: „Cyfrowe Archiwum Lokalne„, przedstawią plan kolejnych spotkań, które będą odbywać się w każdą ostatnią środę miesiąca.
 
Na Spotkanie pierwsze zaprosiliśmy Pana Michała Hajdukiewicza (przedstawiciela Biblioteki Publicznej ŚOKSiR w Sobótce), który wdrożył: „Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej w Sobótce”. Opowie on o przyczynie powstania projektu, jego osiągnięciach oraz dalszych planach rozwojowych. Podczas wizyty wymienimy się pomysłami, ideami, możliwościami współpracy Żarowa i Sobótki w kwestiach ochrony lokalnego dziedzictwa.

Więcej informacji już wkrótce !
Szczegóły na wydarzeniu facebookowym!
Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Partner: Biblioteka Publiczna w Żarowie, Wsparcie organizacyjne: Agencja
Share on