Holo Holo 3D – Zbuduj projektor hologramów 3D
Fundacja Inicjatywa B zaprasza na bezpłatne warsztaty twórcze:
 
ZBUDUJ PROJEKTOR HOLOGRAMÓW 3D
 
Miejsce: Podamy wkrótce
Data: 01 kwiecień 2017
Godzina rozpoczęcia: 17:00
 
Wszystkich miłośników obrazu przyszłości, zapraszamy na bezpłatne warsztaty z budowy nieskomplikowanych mobilnych projektorów umożliwiających wyświetlanie hologramów 3D prosto z Twojego smartphona lub tableta.
 
Warsztat rozpoczniemy krótkim wykładem podczas którego pokażemy zaawansowane projekcje cyfrowe w przestrzeni, omówimy najciekawsze zastosowania hologramów na świecie, a także zobaczymy występ sceniczny tworzony przez hologram (ten hologram ma swoich fanów).
 
Po części teoretycznej przejdziemy do omówienie poszczególnych etapów prac, które samodzielnie będą musieli wykonać uczestnicy wydarzenia. Z przygotowanych materiałów zapewnionych przez oranizatora, pod okiem profesjonalistów będziemy mierzyć, wycinać i kleić komponenty projektora, który finalnie wyglądać będzie jak przeźroczysty, wysoki na 7-10 cm ostrosłup.
 
W kolejnym etapie przedsięwzięcia będziemy przesyłać (kopiować) na urządzenia mobilne, wybrane materiały wizualne, które wyświetlimy w postaci gotowych hologramów, poprzez wykorzystanie wcześniej zbudowanego projektora.
 
Na sam koniec zamierzamy podziwiać kilkanaście małych projekcji cyfrowych emitowanych w jednym czasie, za pomocą smartphonów, tabletów i projektorów stworzonych przez warsztatowiczów.
 
Warsztat: „Zbuduj projektor hologramów 3D” dedykowany jest dla grupy liczącej do 20 osób (w przedziale wiekowym: 14-18 lat). Udział w warsztacie możliwy jest po wcześniejszym zgłoszeniu swojego udziału drogą e-mailową. Aby uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach wystarczy wysłać wiadomość zawierającą imię, nazwisko, wiek i numer telefonu na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgodna na udział od rodziców lub opiekunów prawnych.
 
Więcej informacji już wkrótce !
Weź udział w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1751938565122442/
 
Organizator: Fundacja Inicjatywa B, Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE
Share on
One Reply to “Holo Holo 3D – Zbuduj projektor hologramów 3D”

Comments are closed.