Nocne Animacje – Maraton filmowy dla dzieci

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na specjalny seans kina animowanego dla najmłodszych widzów:

NOCNE ANIMACJE

Miejsce: Pożarzysko
Adres: Pożarzysko 32A
Data: 25 luty 2017
Czas: 18:30-22:00

Na koniec ferii zimowych Fundacja Inicjatywa B zaprasza najmłodszych widzów z Gminy Żarów, na specjalny seans animacji. Bezpłatny maraton filmowy trwający ponad 200 minut, przeznaczony jest dla dzieci w wieku: 1-12 lat oraz rodziców czujących się bardzo młodo! Dla pierwszych 10 widzów czekają wygodne leżaki festiwalowe, które sprawią że oglądanie filmów będzie bardzo przyjemne!

Repertuar filmowy składający się z 23 wyjątkowych animacji, wyświetlimy w świetlicy wiejskiej, znajdującej się przy remizie strażackiej w Pożarzysku. Starannie dobrane materiały filmowe, posiadają walory edukacyjne: (mówią o przyjaźni, przygodzie, podstawowych wartościach etc), przez co uczestnictwo w „Nocnych animacjach”, będzie doskonałą formą na spędzenie sobotniego wieczoru.

Przed projekcją filmów animowanych, porozmawiamy o rożnych formach i technikach realizacji filmu animowanego, który aktualnie przeżywa swój renesans… Nauczymy się rozpoznawać animację rysunkową, wycinankową, plastelinową czy też najmłodszą – formę komputerową.

Więcej informacji już wkrótce !
Szczegóły na: www.inicjatywab.pl
Wstęp bezpłatny

Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Sołectwo wsi Pożarzysko. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE

Share on
One Reply to “Nocne Animacje – Maraton filmowy dla dzieci”

Comments are closed.