II Żarowskie Rozgrywki Gier Wideo – Mortal Kombat X
Fundacja Inicjatywa B oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zapraszają do uczestnictwa w bezpłatnych rozgrywkach turniejowych:
 
II ŻAROWSKIE ROZGRYWKI GIER WIDEO – MORTAL KOMBAT X
 
Miejsce: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie
Data: 11 marca 2017
Czas: 18:00-20:30
Zapisy: wezmeudzial@inicjatywab.pl
 
● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
 
W drugich żarowskich rozgrywkach w popularną grę „Mortal Kombat X” wykorzystamy system Double Elimination. Są to rozgrywki pucharowe podobne do standardowego i typowego Single Elimination (zwykła drabinka pucharowa). Różnica polega na tym, że jedna przegrana nie eliminuje z turnieju, tylko przenosi do drabinki przegranych, dając jeszcze szansę na ostateczne zwycięstwo…
 
Double Elimination to zaleta nie tylko dla profesjonalnych, ale także dla niedzielnych graczy, którzy po trafieniu na potencjalnego faworyta turnieju i porażce, mogą jeszcze pograć w kilku rundach, a nawet mają szansę na zwycięstwo.
 
Turniej bez ograniczeń wiekowych przeznaczony jest dla 16 zapisanych uczestników. Rozgrywka odbywać się będzie na jednym stanowisku, na kinowym ekranie. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek będą czuwać organizatorzy w obecności widzów kibicujących swojemu graczowi. Wyłonienie laureatów nastąpi nie później jak 15 min po zakończeniu ostatniej rundy. Całość w czasie rzeczywistym komentowana jest przez jednego z organizatorów turnieju.
Aby wziąć udział w bezpłatnym turnieju w bijatykę „Mortal Kombat X”, wystarczy przesłać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Mortal Kombat X Event – Turniej w Żarowie”. W przypadku graczy niepełnoletnich wymagana jest zgoda od opiekunów prawnych. Liczba miejsc ograniczona.
 
Dla zdobywcy I miejsca w drugich Żarowskich Rozgrywkach gier Bez Prądu czeka nagroda pieniężna: 100,00 zł (na rehabilitacje palców u dłoni) oraz autorski puchar mistrza gminy Żarów!
 
Więcej informacji już wkrótce !
Szczegóły na: www.inicjatywab.pl
Wstęp bezpłatny
 
Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Patronat oraz licencja: Honmaru
Share on
One Reply to “II Żarowskie Rozgrywki Gier Wideo – Mortal Kombat X”

Comments are closed.