Wylicytuj kino plenerowe na Twoim podwórku podczas WOŚP w Żarowie

Siema! Podczas 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o godz. 18:15, w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, odbędzie się licytacja przedmiotów i przeróżnych wydarzeń… To właśnie w tym punkcie programu, będziecie moli wylicytować „Kino plenerowe na Twoim podwórkuod Inicjatywy B.

Fundacja Inicjatywa B, do żarowskiego sztabu WOŚP przekazała bon o wartości 1.000 zł, przeznaczony na realizację jednorazowego seansu filmowego na dużym ekranie. Organizacja kina plenerowego, którego odbiorcami mogą być dzieci lub osoby dorosłe, możliwa jest po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i repertuaru z wykonawcą przedsięwzięcia, na terenie Miasta i Gminy Żarów w 2017 roku.

Kino plenerowe na moim podwórku? – Oczywiście, jest to możliwe. Animatorzy i filmoznawcy z Fundacji Inicjatywa B; zainstalują profesjonalny ekran projekcyjny, rozłożą odpowiednie nagłośnienie, zapewnią koce i leżaki, a następnie wyświetlą ciekawe filmy w jakości HD… dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny. Jedyne co musisz zrobić to wygrać aukcję!

 

 

Share on