I ŻAROWSKIE ROZGRYWKI GIER WIDEO – TEKKEN 6 EVENT W ŻAROWIE

Fundacja Inicjatywa B oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zapraszają do uczestnictwa w bezpłatnych rozgrywkach turniejowych:

I ŻAROWSKIE ROZGRYWKI GIER WIDEO – TEKKEN 6 EVENT W ŻAROWIE

Miejsce: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie
Data: 26 listopad 2016
Czas: 18:00-20:30
Zapisy: kontakt@inicjatywab.pl

W pierwszych żarowskich rozgrywkach w popularną grę „Tekken 6” wykorzystamy system Double Elimination. Są to rozgrywki pucharowe podobne do standardowego i typowego Single Elimination (zwykła drabinka pucharowa). Różnica polega na tym, że jedna przegrana nie eliminuje z turnieju, tylko przenosi do drabinki przegranych, dając jeszcze szansę na ostateczne zwycięstwo…

Double Elimination to zaleta nie tylko dla profesjonalnych, ale także dla niedzielnych graczy, którzy po trafieniu na potencjalnego faworyta turnieju i porażce, mogą jeszcze pograć w kilku rundach, a nawet mają szansę na zwycięstwo.

Turniej bez ograniczeń wiekowych przeznaczony jest dla 16 zapisanych uczestników. Rozgrywka odbywać się będzie na jednym stanowisku, na 271 calowym ekranie. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek będą czuwać organizatorzy w obecności widzów kibicujących swojemu graczowi. Wyłonienie laureatów nastąpi nie później jak 15 min po zakończeniu ostatniej rundy.

Aby wziąć udział w bezpłatnym turnieju w bijatykę „Tekken 6”, wystarczy przesłać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek na adres: kontakt@inicjatywab.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Tekken 6 Event – Turniej w Żarowie”. W przypadku graczy niepełnoletnich wymagana jest zgoda od opiekunów prawnych. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji już wkrótce !
Szczegóły na: www.inicjatywab.pl
Wstęp bezpłatny

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku!

Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Patronat oraz licencja: Honmaru

Share on