WYDARZENIE ODWOŁANE !!! Iluzja karciana w najlepszym rozdaniu

Fundacja Teatr Bezdomny zaprasza do uczestnictwa w pokazie iluzji karcianej:

ILUZJA KARCIANA W NAJLEPSZYM ROZDANIU
+ spotkanie autorskie z Grzegorzem Niczyporukiem
+ live act Dariusza Miziarskiego

Miejsce: Świdnica, Sala freskowa świdnickiej Baszty
Data: 05 listopad 2016
Czas: 18:00-20:00
Wstęp: Bezpłatny

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Iluzja karciana w najlepszym rozdaniu – Świdnica | 05.11.2016 r. godz. 18:00 | Wstęp bezpłatny | wyk. Grzegorz Niczyporuk

Oficjalny pokaz iluzji karcianej w najlepszym wykonaniu. Wszystkie rutyny zaprezentowane będą w bezpośrednim kontakcie z widzami, którzy z każdą kolejną minutą, będą coraz bardziej zaangażowani i rozbawieni. Pokaz odbędzie się przy stoliku i przeznaczony jest dla grupy około 50 osób. Wydarzenie unaoczni metody karciane, które wpływają na wyobraźnię odbiorcy. Za pomocą zręczności i przemyślanych technik prowadzący stanie się bohaterem przedsięwzięcia, w którym będzie doradzał, ratował i inspirował publiczność. Spotkanie autorskie ma na celu promocję osoby Grzegorza Niczyporuka – Mieszkańca Żarowa oraz unaocznienie technik iluzjonistycznych.

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Live Act – „Podróż na księżyc” – Świdnica | 22.10.2016 r. godz. 19:30 | Wstęp bezpłatny | wyk. Dariusz Miziarski

Zapraszamy wszystkich miłośników science-fiction, artystycznych performanców oraz live actów, na występ Dariusza Miziarskiego. – Co to będzie ? Muzyka na żywo do filmu pt. „Podróż na Księżyc” z 1902 roku w reżyserii Georgesa Méliès, pobudzi wyobraźnie i ożywi niemy obraz. Wybraliśmy materiał filmowy, który przypomina raczej eksperyment niż wielką produkcję filmową, aczkolwiek zasługuje on na wielką uwagę ze względu na nowatorskie rozwiązania filmowe i efekty wizualne o czym dowiecie się na spotkaniu prelekcyjnym poprzedzającym live act Miziarskiego.

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Więcej informacji już wkrótce !
Szczegóły na: www.fundacjatb.pl

Share on